Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Drie jeugdteams strijden mee bij Najaarscompetitie Groen

Geplaatst op 09-11-2018  -  Categorie: Algemeen

Groen Zwaanshoek 2

De jeugdleden van TC Zwaanshoek doen veel ervaring op in de competitie. Tijdens de KNLTB Najaarscompetitie Groen 2018 deed TC Zwaanshoek mee met drie jeugdteams die uit zowel jongens als meiden bestaan. Ze spelen fanatiek tegen talenten van topclubs, maar ook voor de gezelligheid.

De Jeugd commissie van TC Zwaanshoek zorgt ervoor dat ieder jeugdteam competitiewedstrijden op zijn eigen niveau speelt. Zwaanshoek 1 en 2 waren tijdens de Najaarscompetitie 2018 op zondag ingedeeld in de Klasse Groen 1. Zwaanshoek 3 speelde zijn wedstrijden in de Klasse Groen 2.

Fanatiek
Het spelen in een competitieteam is spannend en leuk. Feiko, Joep, Ruben, Maurits en Jasper spelen in Zwaanshoek 1, met Jesse als vaste invaller. “Groen 1 is een fanatiek team”, vertelt Leon Visser van de Jeugd commissie. “Ze gaan voor de winst. Dat lukt niet altijd, maar ze groeien met het jaar. Dat is leuk om te zien. Ze spelen mooie wedstrijden tegen de talenten van de topclubs en spelen al sinds Oranje 1 samen.”

Gezellig
Bij Zwaanshoek 2 spelen Jens, Stef, Haruka, Dewi en Jade. Het is een heel gezellig team met zowel jongens als meiden. Ze bakken vaak zelf een heerlijke cake voor de thuiswedstrijd. “Zwaanhoek 2 is een topteam, een leuke club met de ouders erbij”, aldus Leon. “Vorig jaar werden ze tweede in de Klasse Groen 2, en nu halen ze mooie resultaten in Groen 1. Ze hebben een record aantal keren gelijkgespeeld en spelen altijd lachend, ongeacht het weer of verlies.”

groen-2-2

Zwaanshoek 2 bakt vaak een heerlijke cake voor de wedstrijd.

Zwaanshoek 3: leuk en gevarieerd
En last-but-not-least heeft TC Zwaanshoek een derde team dat in de Klasse Groen 2 speelt. Bij Zwaanshoek 3 spelen Toon, Rens, Max en Marnix. Bram en Quintin zijn de vaste invallers. “Dit is een leuk en gevarieerd team”, vertelt Leon enthousiast. "Toon en Rens zijn de jonge honden, terwijl Max en Marnix heel relaxed zijn. Bram en Quintin vallen altijd sterk in. Dit jaar hebben ze veel geleerd door wedstrijden te spelen. Met de les leer je de techniek en met de wedstrijden het spel en de slimmigheden. Volgend seizoen gaan ze opstomen!”

Hoe hebben de teams het gedaan afgelopen najaar? Hieronder vind je de uitslagen:

 

uitslag-zwaanshoek-1-groen

 

uitslag-zwaanshoek-2-groen

 

uitslag-zwaanshoek-3-groen

 


Zwaanshoek 2 kampioen Gemengd dubbel 35+ Vrijdagavond

Datum: 18 november 2019
Zwaanshoek 2 is kampioen geworden in de Gemengd dubbel 35+ Vrijdagavond najaarscompetitie. Het gemengd dubbelteam van Jody, José, Joke, Martin en Kees won de najaarscompetitie voor het tweede achtereenvolgend...

Inschrijving Voorjaarscompetitie 2020 nu ook voor jeugd

Datum: 15 november 2019
De inschrijving voor de KNLTB Voorjaarscompetitie 2020 is nu ook geopend voor de jeugd van Zwaanshoek. Je kan je opgeven bij je tennisleraar of de Jeugdcommissie. De inschrijving sluit op dinsdag 24 december 2019.&n...

Pubquiz: nog ruimte voor 6 teams!

Datum: 13 november 2019
Op vrijdag 17 januari 2020 is de pubquiz in ons clubhuis. Momenteel zijn er 12 teams aangemeld. Wij hebben ruimte voor 18 teams, dus meld je team snel aan nu het nog kan. De inschrijving staat open tot 1 december aa...

Belangrijk: hang sleepnet netjes terug na gebruik

Datum: 04 november 2019
In het herfstseizoen moet je soms even de bladeren wegvegen met het sleepnet. Voor een goede werking is het belangrijk om het sleepnet netjes terug te hangen aan de beugels op het hek. Het metalen frame kan gewoon a...

Toss om de twee weken in winterseizoen

Datum: 04 november 2019
De Recreatiecommissie meldt dat de toss op donderdagavond om de twee weken wordt georganiseerd in het winterseizoen. De toss valt vanaf november samen met de dartavonden. Zo is het altijd gezellig in het clubhuis! I...

Inschrijving KNLTB Voorjaarscompetitie 2020 geopend!

Datum: 28 oktober 2019
De inschrijving van de KNLTB Voorjaarscompetitie 2020 is alweer geopend. Teamcaptains kunnen hun team aanmelden bij de Wedstrijdcommissie (keohsnaawzcteissimmocdjirtsdew.[antispam].@outlook.com). De sluitingsdatum is woensdag 2...

TVHBC Herfsttoernooi voor Rood en Oranje op 6 november

Datum: 25 oktober 2019
Tennisvereniging HBC organiseert het TVHBC Herfsttoernooi op woensdagmiddag 6 november a.s. in Heemstede. Het toernooi is voor de jeugd die met rode en oranje tennisballen speelt (leeftijd 6 tot en met 11 jaar). De ...

Leerlingen ISK beleven topdag tijdens Nederland Sportief

Datum: 21 oktober 2019
De leerlingen van de Internationale Schakelklas én onze vrijwilligers beleefden een topdag tijdens het jaarlijkse Nederland Sportief-evenement. Afgelopen zondagmiddag kregen de leerlingen een tennisclinic met...

Echtparen en Onechtparen Toernooi in beeld

Datum: 21 oktober 2019
De Recreatiecommissie organiseert altijd supergezellige toernooitjes voor de leden van Tennisclub Zwaanshoek. Op zaterdag 12 oktober werd het Echtparen en Onechtparen Toernooi gespeeld op het tennispark van de club....

Inschrijving Haarlems Jeugd Wintercircuit geopend

Datum: 24 september 2019
De inschrijving voor het Haarlems Jeugd Wintercircuit (HWJ) staat open tot 20 oktober a.s.. Het HWJ is een wintercompetitie voor alle kinderen tot en met 17 jaar die willen tennissen in het winterseizoen. Je hoeft g...

Fantastische slotavond Onderlinge Competitie

Datum: 24 september 2019
Afgelopen zaterdag was alweer de slotavond van de Onderlinge Competitie. Het weer was fantastisch met veel zonneschijn. De 12 deelnemende teams van TC Zwaanshoek speelden eerst een aantal dubbelpartijen tegen elkaar...

Indeling winterlessen gestart

Datum: 20 september 2019
Tennisschool Haarlemmermeer is gestart met het indelen van de winterlessen. De lessen beginnen in de week van maandag 7 oktober a.s.. Iedereen die zich heeft opgegeven ontvangt rond 29 september de indeling. Wil je ...

Stem op TC Zwaanshoek bij Rabo ClubSupport!

Datum: 20 september 2019
Tennisclub Zwaanshoek doet mee aan Rabo ClubSupport. Dit jaar willen wij het geld graag besteden aan Nederland Sportief. Elke stem is geld waard. Kunnen wij rekenen op die van jou? Kijk dan snel op Rabobank.nl/clubs...

Echtparen en Onechtparen Toernooi op 12 oktober

Datum: 13 september 2019
Op zaterdag 12 oktober a.s. organiseert de Recreatiecommissie het Echtparen en Onechtparen Toernooi. Het toernooi is van 13:30 tot 17:00 uur. Daarna is er een gezellige borrel met lekkere hapjes. Je kan meedoen met ...

Pubquiz op vrijdag 17 januari 2020

Datum: 13 september 2019
Op vrijdagavond 17 januari 2020 wordt de Pubquiz georganiseerd in het clubhuis van TC Zwaanshoek. Het wordt een avondvullend programma met vragen over het nieuws, de wereld, sport, film en muziek. De leiding is in h...

Tennismiddag voor vluchtelingen op zondag 20 oktober

Datum: 13 september 2019
In 2018 heeft TC Zwaanshoek zich aangesloten bij Nederland Sportief. Op zondagmiddag 20 oktober a.s. wordt er speciaal voor vluchtelingen een tennismiddag georganiseerd. Kinderen en gezinnen van statushouders maken ...

Van de voorzitter

Datum: 13 september 2019
Beste vrienden van TC Zwaanshoek, Het is alweer enige tijd geleden dat ik weer even een schrijven aan jullie richt. De afgelopen periode was voor het bestuur niet eenvoudig. Zoals jullie weten zal onze penningmeeste...

Algemene Vergadering op dinsdag 26 november 19:45 uur

Datum: 11 september 2019
Het bestuur van Tennisclub Zwaanshoek nodigt alle leden uit voor de Algemene Vergadering. De vergadering vindt plaats in ons clubhuis op dinsdag 26 november 2019, aanvang 19:45 uur. De agenda en stukken voor de ve...

Onderlinge Competitie: sportiviteit én gezelligheid

Datum: 09 september 2019
De Onderlinge Competitie behoort tot de populairste activiteiten van de Recreatiecommissie. Afgelopen vrijdagavond deden 12 teams mee op het tennispark van TC Zwaanshoek. De deelnemers genoten van een avond vol spor...

Tenniskids trappen af voor de najaarscompetitie

Datum: 09 september 2019
Afgelopen zondag is de KNLTB Tenniskids Competitie van start gegaan. Diverse jeugdteams van TC Zwaanshoek doen mee in de categorieën Rood, Oranje, Groen en Geel. In totaal doen zo’n 20.000 Nederlandse kin...
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app