Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Schrijf je nu in voor de bardienst 2019

Geplaatst op 11-02-2019  -  Categorie: Algemeen

bardienst

Je kan je weer inschrijven voor de bardienst. Inschrijven met jouw voorkeur kan tot en met zondag 31 maart a.s.. Na 31 maart zullen de bardiensten automatisch worden ingedeeld.

Elk seniorlid (met bardienstverplichting) moet inschrijven voor tenminste één bardienst. We verwachten dat ieder lid dit jaar 2 bardiensten moet doen. Ons advies: plan meteen 2 dagen dat je bardienst kan doen. Daarmee voorkom je een automatische inschrijving voor de tweede bardienst.

De spelregels voor de bardienst en de wijze waarop je je bardienst kunt plannen kan je vinden op de website in het menu Leden --> Bardienst.

Het leukste is natuurlijk om zelf de datum te kiezen die het beste bij je past. Hou je van een drukke bardienst én weet je ook dat je dat goed aankan, kies dan een bardienst tijdens een activiteit. Het hele programma met activiteiten vind je op de Activiteitenkalender van de website (zie menu Evenementen --> Kalender).

Het komt soms voor dat door omstandigheden de bardienst onverwacht niet komt opdagen. Dan moet op stel en sprong een invaller worden gevonden. We zoeken daarom leden die op dat moment gebeld mogen worden. Er staat een vergoeding van € 25 tegenover. Wil je dat wel, stuur dan je gegevens (naam, telefoonnummer) naar tsneidrab.[antispam].@tczwaanshoek.nl.

Ik wens alle bardiensten het komende seizoen een gezellige drukte toe. Veel plezier voor en achter de bar!

Met vriendelijke groet,

Uw bardienstcoördinator

Swapna Ramachandran 

INSCHRIJVEN


Openingstoernooi voor de Jeugd - 17 maart 2019

Datum: 18 februari 2019
Op zondag 17 maart a.s. starten we met het Openingstoernooi voor de jeugd van TC Zwaanshoek. Het toernooi wordt georganiseerd tijdens de Open Dag, dus het belooft gezellig druk te worden. Het Openingstoernooi is ook...

Ruud Schram overleden

Datum: 13 februari 2019
Afgelopen maandag 11 februari is Ruud Schram overleden. Wij wensen Miranda, Kevin, Puck en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Kaart Ruud Schram (pdf)

Onderlinge Competitie begint op 29 maart

Datum: 12 februari 2019
De Onderlinge Competitie start vanaf vrijdag 29 maart a.s.. Gemengde teams van TC Zwaanshoek kunnen zich aanmelden door een mailtje te sturen naar de Recreatiecommissie (eissimmoceitaercer.[antispam].@tczwaanshoek.nl). De sluit...

Schrijf je nu in voor de bardienst 2019

Datum: 11 februari 2019
Je kan je weer inschrijven voor de bardienst. Inschrijven met jouw voorkeur kan tot en met zondag 31 maart a.s.. Na 31 maart zullen de bardiensten automatisch worden ingedeeld. Elk seniorlid (met bardienstverp...

Oud-bestuurslid Guus Schulze overleden

Datum: 08 februari 2019
Het bestuur heeft het droevige bericht ontvangen dat Guus Schulze, voormalig lid van onze vereniging, afgelopen dinsdag 5 februari, is overleden. Guus was een zeer gewaardeerd lid van TC Zwaanshoek en heeft zich vele ...

Inschrijving tennislessen zomerseizoen 2019 geopend

Datum: 05 februari 2019
De inschrijving voor de zomerlessen bij TC Zwaanshoek is geopend. De tennislessen worden verzorgd door Tennisschool Haarlemmermeer. De inschrijving sluit op 1 maart. De tennisschool start begin maart met de indeling...

Jesper de Jong voor futures naar Egypte

Datum: 04 februari 2019
Jesper de Jong is afgelopen vrijdag vertrokken voor twee future-toernooien in Egypte. Het is de eerste buitenlandse trip van de oud-speler van TC Zwaanshoek, schrijft Haarlems Dagblad. Zijn uiteindelijke doel is een...

Jeugdcommissie zoekt extra hulp

Datum: 25 januari 2019
De Jeugdcommissie is op zoek naar extra hulp. Naast de rode, oranje, groene en gele competitie organiseert de Jeugdcommissie verschillende toernooitjes voor de kinderen met hulp van de tennisschool. Momenteel besta...

Gezocht: hoofdsponsor ZWNSHK Open Jeugdpark Toernooi

Datum: 25 januari 2019
In de laatste week van de zomervakantie (19 t/m 23 augustus 2019) organiseert de Jeugdcommissie het ZWNSHK Open Jeugdpark Toernooi. Aan dit toernooi doet heel veel jeugd mee van de omringende verenigingen. Het toern...

Banen gesloten i.v.m. sneeuw "OPGEHEVEN"

Datum: 23 januari 2019
Update 26-1  De sneeuw is van de baan, tennis is weer toegestaan. Hier en daar zit nog wat lucht onder de mat wat een vreemde stuit van de bal kan geven.   In verband met de sneeuwval is het tot nader b...

Inschrijving Spring Doubles Open 2019 geopend

Datum: 02 januari 2019
De inschrijving is geopend voor het Buyitdirect Spring Doubles Open 2019. Dit gezellige open dubbeltoernooi vindt plaats van zaterdag 9 maart tot en met zondag 17 maart 2019. De inschrijving staat open voor heren du...

Algemene Vergadering op 29 januari a.s.

Datum: 02 januari 2019
Op dinsdag 29 januari 2019 vindt de Algemene Vergadering plaats in het clubhuis van TC Zwaanshoek. De vergadering begint om 19:45 uur. De clubhuiscommissie zorgt voor een lekkere kop thee of koffie met iets lekkers....

Van de voorzitter

Datum: 31 december 2018
Beste tennisvrienden,Het jaar 2018 laten we weer achter ons en we kijken uit naar wat 2019 ons gaat brengen. Voor het bestuur en de verschillende commissies liggen er uitdagingen genoeg. Sportverenigingen maken zich...

Nieuwjaarsreceptie op 13 januari 2019

Datum: 22 december 2018
Op zondag 13 januari 2019 luiden we als vereniging het nieuwe jaar in. De nieuwjaarsreceptie is een week later gepland omdat de keuken wordt gerenoveerd. Kom gezellig met elkaar proosten in ons clubhuis. Jullie zijn...

Nieuwe keuken voor clubhuis

Datum: 12 december 2018
Zelfs in december wordt er nog volop getennist door de leden van TC Zwaanshoek. Met de kou in aantocht is het een ideaal moment om de keuken in het clubhuis te vernieuwen. Afgelopen maandagavond 10 december heeft ee...

Bar beperkt open tijdens wintermaanden

Datum: 30 november 2018
Zelfs in de winter kan je tennissen op de all-weatherbanen van TC Zwaanshoek. Zo doen onze leden mee met de Tennisladder en de Toss. Je moet echter wel rekening houden met de beperkte openingstijden van de bar in de...

Onderhoud tennispark op vrijdagmiddag 23 november a.s.

Datum: 21 november 2018
  Op vrijdagmiddag 23 november a.s. gaat de Onderhoudscommissie weer volop aan de slag in het tennispark van TC Zwaanshoek. De bladeren vallen van de bomen, dus er is genoeg te doen! Als je wil komen helpen da...

World Tour Rood: aanrader voor tenniskids

Datum: 13 november 2018
De Rode competitie wordt speciaal georganiseerd voor jongens en meisjes van 5 tot 8 jaar. In de Tenniskids World Tour spelen de kinderen korte singlepartijtjes op een miniveld met grote rode tennisballen. Dankzij de...

Zwaanshoek 3 kampioen: spannend tot op de laatste dag

Datum: 12 november 2018
Tijdens de Vrijdagavondcompetitie werd Zwaanshoek 3 kampioen bij de Gemengd Dubbel 35+. Ze speelden in een zware poule tegen onder andere Zwaanshoek 1. Joke van der Vlugt vertelt hoe haar team het kampioenschap wist...

Dames Zwaanshoek 2 kampioen

Datum: 12 november 2018
In de Dames Zondagcompetitie werd Zwaanshoek 2 afgelopen zaterdag kampioen in de 4e klasse. De dames speelden een inhaalwedstrijd tegen Unicum 3 en hadden voldoende aan 2 punten om kampioen te worden. De wedstrijd w...
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app