Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Van de voorzitter

Geplaatst op 02-08-2018  -  Categorie: Algemeen

marcel-riep

Zo midden in de vakantietijd wordt het altijd wat rustiger op ons tennispark. Veel van onze leden vertrekken voor een welverdiende vakantie naar hun vakantieadres in binnen- of buitenland en laten het racket voor even in de tas zitten. Anderen daarentegen gebruiken deze periode weer om deel te nemen aan de verschillende toernooien die in de directe omgeving plaatsvinden. Het prachtige weer van de afgelopen maanden nodigt uit om er op uit te trekken, hoewel de extreem hoge temperaturen van de laatste weken sommigen wel eens wat teveel werd.

De afgelopen maanden heeft het bestuur, in haar nieuwe samenstelling, gebruikt om de leden van TCZwaanshoek te bevragen hoe zij denken over de vereniging, het clubhuis, faciliteiten en activiteiten. Dit tevredenheidsonderzoek werd via e-mail uitgestuurd naar alle leden met het verzoek de vragen te beantwoorden. De enquete is goed bezocht en van de bezoekers heeft 48,6%  gereageerd; een resultaat waar we best tevreden over kunnen zijn. De onderzoeksresultaten zullen over enige tijd te lezen zijn op de website.n aansluiting op dit onderzoek zijn inmiddels gesprekken aangeknoopt met de verschillende commissies om te komen tot een aantal aanpassingen die op korte termijn zijn te realiseren. Zo gaat onder andere de bar/clubhuiscommissie actie ondernemen om zo veel mogelijk tegemoet te komen aan de wensen die in het onderzoek naar voren kwamen.

Het bestuur heeft verder ingezien dat de wijze waarop de vereniging met haar leden communiceert dient te worden aangepast aan de huidige tijd. Zo zal half augustus gestart worden met de KNLTB-Clubapp voor de mobiele telefoon; de leden kunnen deze app downloaden op hun telefoon en ontvangen dan alle nieuws en activiteiten van TCZwaanshoek via de app. Meer informatie hierover is binnenkort via een aparte Matchpoint te ontvangen.

Een start is gemaakt met de nieuwe tenniswand. Dit project neemt wat meer tijd in beslag dan we voor ogen hadden ten gevolge van de problemen mbt het verwijderen van de oude tenniswand. De voorbereidingen voor de nieuwe fundering is inmiddels gereed en kan een start worden gemaakt met de opbouw van de nieuwe wand Ook zijn er voorbereidingen getroffen voor de digitale reclame- en informatiezuil van Nederland Sportief. De fundering hiervoor is klaar en het digitale informatiebord zal een dezer dagen worden geinstalleerd. De sfeerverlichting op het terras werkt nu ook goed en wordt het terras in de avond gezellig verlicht.

De nieuwe apparatuur en inrichting van de keuken heeft wat vertraging opgelopen omdat onderzocht moet worden of direct ook andere noodzakelijke voorzieningen kunnen worden meegenomen. Een beslissing wordt hierover snel verwacht.

Niet in de laatste plaats wil ik nog stil staan bij het overlijden van Petra Agterhof. Petra was al enige tijd ziek, maar het bericht van haar snelle overlijden op 5 juli jl, heeft ons allen diep geraakt. Hoezeer Petra bij velen geliefd was, bleek ook bij de indrukwekkende afscheidsbijeenkomst, waarbij veel van onze leden aanwezig zijn geweest. Petra heeft het leven veel te jong verlaten. Wij wensen haar gezin, familie en vrienden veel sterkte toe.

Ten slotte nog even dit: onze club mag heel erg blij zijn met een fors team van vrijwilligers, die naast het beoefenen van de tennissport, zich ook inzet voor allerhande evenementen, commissie werk, activiteiten, onderhoud etc etc. Leden die het leuk vinden om hier ook wel eens bij betrokken te worden zijn van harte welkom. Hoe meer zielen hoe meer vreugd; we kunnen altijd wel een extra handje gebruiken. We zoeken overigens nog een aantal mensen die wel een dagje willen helpen bij wat schilderwerk aan het clubhuis. Help mee…Je mag je bij mij aanmelden!

Marcel Riep


Banen gesloten i.v.m. sneeuw

Datum: 23 januari 2019
In verband met de sneeuwval is het tot nader bericht niet toegestaan de banen te betreden. Hieronder een reminder van de regels tijdens winterse omstandigheden. Bij kale vorst is spelen geen bezwaar. Bij sneeuw...

Inschrijving Spring Doubles Open 2019 geopend

Datum: 02 januari 2019
De inschrijving is geopend voor het BuyITdirect Spring Doubles Open 2019. Dit gezellige open dubbeltoernooi vindt plaats van zaterdag 9 maart tot en met zondag 17 maart 2019. De inschrijving staat open voor heren du...

Algemene Vergadering op 29 januari a.s.

Datum: 02 januari 2019
Op dinsdag 29 januari 2019 vindt de Algemene Vergadering plaats in het clubhuis van TC Zwaanshoek. De vergadering begint om 19:45 uur. De clubhuiscommissie zorgt voor een lekkere kop thee of koffie met iets lekkers.

Van de voorzitter

Datum: 31 december 2018
Beste tennisvrienden,Het jaar 2018 laten we weer achter ons en we kijken uit naar wat 2019 ons gaat brengen. Voor het bestuur en de verschillende commissies liggen er uitdagingen genoeg. Sportverenigingen maken zich...

Nieuwjaarsreceptie op 13 januari 2019

Datum: 22 december 2018
Op zondag 13 januari 2019 luiden we als vereniging het nieuwe jaar in. De nieuwjaarsreceptie is een week later gepland omdat de keuken wordt gerenoveerd. Kom gezellig met elkaar proosten in ons clubhuis. Jullie zijn...

Nieuwe keuken voor clubhuis

Datum: 12 december 2018
Zelfs in december wordt er nog volop getennist door de leden van TC Zwaanshoek. Met de kou in aantocht is het een ideaal moment om de keuken in het clubhuis te vernieuwen. Afgelopen maandagavond 10 december heeft ee...

Bar beperkt open tijdens wintermaanden

Datum: 30 november 2018
Zelfs in de winter kan je tennissen op de all-weatherbanen van TC Zwaanshoek. Zo doen onze leden mee met de Tennisladder en de Toss. Je moet echter wel rekening houden met de beperkte openingstijden van de bar in de...

Onderhoud tennispark op vrijdagmiddag 23 november a.s.

Datum: 21 november 2018
  Op vrijdagmiddag 23 november a.s. gaat de Onderhoudscommissie weer volop aan de slag in het tennispark van TC Zwaanshoek. De bladeren vallen van de bomen, dus er is genoeg te doen! Als je wil komen helpen da...

World Tour Rood: aanrader voor tenniskids

Datum: 13 november 2018
De Rode competitie wordt speciaal georganiseerd voor jongens en meisjes van 5 tot 8 jaar. In de Tenniskids World Tour spelen de kinderen korte singlepartijtjes op een miniveld met grote rode tennisballen. Dankzij de...

Zwaanshoek 3 kampioen: spannend tot op de laatste dag

Datum: 12 november 2018
Tijdens de Vrijdagavondcompetitie werd Zwaanshoek 3 kampioen bij de Gemengd Dubbel 35+. Ze speelden in een zware poule tegen onder andere Zwaanshoek 1. Joke van der Vlugt vertelt hoe haar team het kampioenschap wist...

Dames Zwaanshoek 2 kampioen

Datum: 12 november 2018
In de Dames Zondagcompetitie werd Zwaanshoek 2 afgelopen zaterdag kampioen in de 4e klasse. De dames speelden een inhaalwedstrijd tegen Unicum 3 en hadden voldoende aan 2 punten om kampioen te worden. De wedstrijd w...

Drie jeugdteams strijden mee bij Najaarscompetitie Groen

Datum: 09 november 2018
De jeugdleden van TC Zwaanshoek doen veel ervaring op in de competitie. Tijdens de KNLTB Najaarscompetitie Groen 2018 deed TC Zwaanshoek mee met drie jeugdteams die uit zowel jongens als meiden bestaan. Ze spelen fa...

Jeugd Oranje Competitie: super leerzaam

Datum: 08 november 2018
Hallo, ik ben Quinty Kroos en ik wil het over de competitie hebben. Aan het begin verloor ik alles, maar nu ben ik er al best goed in. Het is ook super leerzaam, want je leert van andere mensen hoe zij het doen. Mijn ...

Onderlinge Competitie gezellig en sportief afgesloten

Datum: 07 november 2018
Afgelopen 20 oktober was het alweer de slotavond van de Onderlinge Competitie. De leden van TC Zwaanshoek spelen hierbij tegen elkaar in teamverband. De Onderlinge Competitie wordt 7 keer per jaar georganiseerd door...

Twee teams kampioen Najaarscompetitie 2018

Datum: 05 november 2018
Afgelopen weekend werden twee teams van TC Zwaanshoek kampioen tijdens de KNLTB Najaarscompetitie 2018. Vrijdagavond pakte Zwaanshoek 3 de overwinning bij de Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond. En op zondagmiddag werd ...

Schrijf je nu in voor de Voorjaarscompetitie 2019

Datum: 03 november 2018
De KNLTB was wat laat dit jaar, maar we hebben nu alle benodigde informatie. Jullie kunnen je weer inschrijven voor de Voorjaarscompetitie 2019. Er zijn nogal wat wijzigingen in de competitiesoorten, dus kijk goed i...

Van de ledenadministratie

Datum: 03 november 2018
Het zomerseizoen is weer voorbij. Ik hoop dat jullie natuurlijk allemaal lid blijven. Toch wil ik even iets onder de aandacht brengen. Opzegging voor het nieuwe verenigingsjaar dient uiterlijk 3 december van het jaa...

Onderhoudscommissie dringend op zoek naar nieuwe mensen

Datum: 03 november 2018
De Onderhoudscommissie heeft dringend nieuwe vrijwilligers nodig voor het onderhoud van het groen en de tennisbanen op het park. Dit meldt Maarten Ophorst van de Onderhoudscommissie. Wil je ook meehelpen om ons tenn...

Van de voorzitter

Datum: 03 november 2018
Bij de aanvang van dit schrijven zie ik dat mijn laatste woorden alweer van eind juli zijn, dus is het de hoogste tijd dat ik weer eens wat nieuws met jullie kan delen. Aan het zomerse weer leek geen einde te komen&...

In memoriam: Cock van Dongen 1930-2018

Datum: 03 november 2018
Het overlijden van Cock van Dongen raakt het hart van TC Zwaanshoek. Maarten Ophorst werkte als vrijwilliger van de Onderhoudscommissie jarenlang samen met Van Dongen. Hij heeft mooie herinneringen aan de man die in...
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app