Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Van de voorzitter

Geplaatst op 02-08-2018  -  Categorie: Algemeen

marcel-riep

Zo midden in de vakantietijd wordt het altijd wat rustiger op ons tennispark. Veel van onze leden vertrekken voor een welverdiende vakantie naar hun vakantieadres in binnen- of buitenland en laten het racket voor even in de tas zitten. Anderen daarentegen gebruiken deze periode weer om deel te nemen aan de verschillende toernooien die in de directe omgeving plaatsvinden. Het prachtige weer van de afgelopen maanden nodigt uit om er op uit te trekken, hoewel de extreem hoge temperaturen van de laatste weken sommigen wel eens wat teveel werd.

De afgelopen maanden heeft het bestuur, in haar nieuwe samenstelling, gebruikt om de leden van TCZwaanshoek te bevragen hoe zij denken over de vereniging, het clubhuis, faciliteiten en activiteiten. Dit tevredenheidsonderzoek werd via e-mail uitgestuurd naar alle leden met het verzoek de vragen te beantwoorden. De enquete is goed bezocht en van de bezoekers heeft 48,6%  gereageerd; een resultaat waar we best tevreden over kunnen zijn. De onderzoeksresultaten zullen over enige tijd te lezen zijn op de website.n aansluiting op dit onderzoek zijn inmiddels gesprekken aangeknoopt met de verschillende commissies om te komen tot een aantal aanpassingen die op korte termijn zijn te realiseren. Zo gaat onder andere de bar/clubhuiscommissie actie ondernemen om zo veel mogelijk tegemoet te komen aan de wensen die in het onderzoek naar voren kwamen.

Het bestuur heeft verder ingezien dat de wijze waarop de vereniging met haar leden communiceert dient te worden aangepast aan de huidige tijd. Zo zal half augustus gestart worden met de KNLTB-Clubapp voor de mobiele telefoon; de leden kunnen deze app downloaden op hun telefoon en ontvangen dan alle nieuws en activiteiten van TCZwaanshoek via de app. Meer informatie hierover is binnenkort via een aparte Matchpoint te ontvangen.

Een start is gemaakt met de nieuwe tenniswand. Dit project neemt wat meer tijd in beslag dan we voor ogen hadden ten gevolge van de problemen mbt het verwijderen van de oude tenniswand. De voorbereidingen voor de nieuwe fundering is inmiddels gereed en kan een start worden gemaakt met de opbouw van de nieuwe wand Ook zijn er voorbereidingen getroffen voor de digitale reclame- en informatiezuil van Nederland Sportief. De fundering hiervoor is klaar en het digitale informatiebord zal een dezer dagen worden geinstalleerd. De sfeerverlichting op het terras werkt nu ook goed en wordt het terras in de avond gezellig verlicht.

De nieuwe apparatuur en inrichting van de keuken heeft wat vertraging opgelopen omdat onderzocht moet worden of direct ook andere noodzakelijke voorzieningen kunnen worden meegenomen. Een beslissing wordt hierover snel verwacht.

Niet in de laatste plaats wil ik nog stil staan bij het overlijden van Petra Agterhof. Petra was al enige tijd ziek, maar het bericht van haar snelle overlijden op 5 juli jl, heeft ons allen diep geraakt. Hoezeer Petra bij velen geliefd was, bleek ook bij de indrukwekkende afscheidsbijeenkomst, waarbij veel van onze leden aanwezig zijn geweest. Petra heeft het leven veel te jong verlaten. Wij wensen haar gezin, familie en vrienden veel sterkte toe.

Ten slotte nog even dit: onze club mag heel erg blij zijn met een fors team van vrijwilligers, die naast het beoefenen van de tennissport, zich ook inzet voor allerhande evenementen, commissie werk, activiteiten, onderhoud etc etc. Leden die het leuk vinden om hier ook wel eens bij betrokken te worden zijn van harte welkom. Hoe meer zielen hoe meer vreugd; we kunnen altijd wel een extra handje gebruiken. We zoeken overigens nog een aantal mensen die wel een dagje willen helpen bij wat schilderwerk aan het clubhuis. Help mee…Je mag je bij mij aanmelden!

Marcel Riep


Echtparen en Onechtparen Toernooi op 12 oktober

Datum: 13 september 2019
Op zaterdag 12 oktober a.s. organiseert de Recreatiecommissie het Echtparen en Onechtparen Toernooi. Het toernooi is van 13:30 tot 17:00 uur. Daarna is er een gezellige borrel met lekkere hapjes. Je kan meedoen met ...

Pubquiz op vrijdag 17 januari 2020

Datum: 13 september 2019
Op vrijdagavond 17 januari 2020 wordt de Pubquiz georganiseerd in het clubhuis van TC Zwaanshoek. Het wordt een avondvullend programma met vragen over het nieuws, de wereld, sport, film en muziek. De leiding is in h...

Tennismiddag voor vluchtelingen op zondag 20 oktober

Datum: 13 september 2019
In 2018 heeft TC Zwaanshoek zich aangesloten bij Nederland Sportief. Op zondagmiddag 20 oktober a.s. wordt er speciaal voor vluchtelingen een tennismiddag georganiseerd. Kinderen en gezinnen van statushouders maken ...

Van de voorzitter

Datum: 13 september 2019
Beste vrienden van TC Zwaanshoek, Het is alweer enige tijd geleden dat ik weer even een schrijven aan jullie richt. De afgelopen periode was voor het bestuur niet eenvoudig. Zoals jullie weten zal onze penningmeeste...

Algemene Vergadering op dinsdag 26 november 19:45 uur

Datum: 11 september 2019
Het bestuur van Tennisclub Zwaanshoek nodigt alle leden uit voor de Algemene Vergadering. De vergadering vindt plaats in ons clubhuis op dinsdag 26 november 2019, aanvang 19:45 uur. De agenda wordt later toegestuurd...

Onderlinge Competitie: sportiviteit én gezelligheid

Datum: 09 september 2019
De Onderlinge Competitie behoort tot de populairste activiteiten van de Recreatiecommissie. Afgelopen vrijdagavond deden 12 teams mee op het tennispark van TC Zwaanshoek. De deelnemers genoten van een avond vol spor...

Tenniskids trappen af voor de najaarscompetitie

Datum: 09 september 2019
Afgelopen zondag is de KNLTB Tenniskids Competitie van start gegaan. Diverse jeugdteams van TC Zwaanshoek doen mee in de categorieën Rood, Oranje, Groen en Geel. In totaal doen zo’n 20.000 Nederlandse kin...

Dart- en dobbelseizoen start vanaf donderdag 3 oktober

Datum: 06 september 2019
Het gezellige dart- en dobbelseizoen komt er aan! Vanaf donderdag 3 oktober wordt er om de week gespeeld door de liefhebbers in het clubhuis. Het darten en dobbelen begint om 20:00 uur.Natuurlijk mag je altijd vri...

Clubkampioenschappen 2019 succesvol afgesloten

Datum: 02 september 2019
Afgelopen weekend werden de finales gespeeld van de Clubkampioenschappen 2019. De toeschouwers zagen vele spannende partijen. Na afloop genoten de deelnemers en aanhang van een heerlijke maaltijd en een gezellige bo...

Clubkampioenschappen 2019: volop zon en gezelligheid

Datum: 27 augustus 2019
Deze week worden de clubkampioenschappen voor senioren gespeeld van maandag tot en met zaterdag. Op zaterdag 31 augustus worden de halve finales en finales gespeeld. Gisteren hebben we al veel spannende partijen gez...

Zwaanshoek HART. Open Jeugdparktoernooi 2019: de finales

Datum: 23 augustus 2019
Vandaag worden de finales gespeeld van het Zwaanshoek HART. Open Jeugdparktoernooi 2019. Bovendien kan je voor het eerst genieten van Tenniskids Oranje toernooi. Dus neem je petje, zonnehoedje en zonnebril mee en ge...

Inschrijving tennislessen winterseizoen geopend

Datum: 23 augustus 2019
Tennisschool Haarlemmermeer heeft de inschrijving voor de wintertennisles geopend. Je kan je nu opgeven voor privéles, duoles of groepsles. De winterlessen starten in de week vanaf maandag 7 oktober 2019.Lede...

Tennisschool organiseert I Like Tennis! bij TV Vogelenzang

Datum: 23 augustus 2019
Op zondag 8 september 2019 organiseert Tennisschool Haarlemmermeer I Like Tennis!. Dit evenement is voor alle jeugdleden van TV Rijsenhout, TV Vogelenzang, TV HBC en TC Zwaanshoek. Proeflessers, minitennissers, 3/4 ...

Inschrijving Clubkampioenschappen sluit 22 augustus a.s.

Datum: 02 augustus 2019
De Clubkampioenschappen 2019 voor senioren zijn van 26 augustus tot en met 1 september. De inschrijving sluit donderdag 22 augustus 2019 om 23:59. Schrijf je snel in, nu het nog kan! Onderdelen senioren:Heren enkel,...

Leerlingentoernooi volwassenen bij TV Vogelenzang 8 september

Datum: 02 augustus 2019
Tennisschool Haarlemmermeer organiseert op 8 september a.s. het Leerlingentoernooi voor volwassenen. Dit gezellige tennistoernooi wordt georganiseerd bij TV Vogelenzang voor leerlingen van TC Zwaanshoek, TV Rijsenho...

Sportief én culinair genieten op BBQ Toernooi

Datum: 09 juli 2019
Afgelopen zondag organiseerde de Recreatiecommissie het Barbecue Toernooi. De deelnemers speelden eerst drie dubbelpartijen. Na alle sportiviteit genoot iedereen buiten op het terras van een heerlijke barbecue. Het ...

Jeugd speelt finales Clubkampioenschappen 2019

Datum: 07 juli 2019
Vandaag speelde de jeugd van TC Zwaanshoek de finales van de Clubkampioenschappen 2019. De toeschouwers kregen spannende wedstrijden te zien met mooi tennis. Het was fantastisch om te zien dat alle jonge tennissers ...

Speelschema clubkampioenschappen jeugd

Datum: 29 juni 2019
Volgende week zijn de clubkampioenschappen voor de jeugd . Het speelschema staat nu op toernooi.nl. De clubkampioenschappen voor de jeugd starten vanaf dinsdag 2 juli. Op zondag 7 juli worden de finales gespeeld. D...

Clubhuis weer strak in de verf!

Datum: 29 juni 2019
Vandaag heeft onze schilderploeg de buitenkant van het clubhuis weer strak in de verf gezet! Na het schilderwerk genoten zij van een welverdiende lunch op het tennispark.    

Tennis, spelletjes en bingo tijdens Ouder Kind Toernooi

Datum: 24 juni 2019
Afgelopen zondagmiddag organiseerde de Jeugdcommissie het populaire Ouder Kind Toernooi. De kinderen genoten samen met hun ouders, grootouders, en andere bekenden van tennis, spelletjes en bingo. De lekkere happen e...
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app