Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Van de voorzitter

Geplaatst op 02-08-2018  -  Categorie: Algemeen

marcel-riep

Zo midden in de vakantietijd wordt het altijd wat rustiger op ons tennispark. Veel van onze leden vertrekken voor een welverdiende vakantie naar hun vakantieadres in binnen- of buitenland en laten het racket voor even in de tas zitten. Anderen daarentegen gebruiken deze periode weer om deel te nemen aan de verschillende toernooien die in de directe omgeving plaatsvinden. Het prachtige weer van de afgelopen maanden nodigt uit om er op uit te trekken, hoewel de extreem hoge temperaturen van de laatste weken sommigen wel eens wat teveel werd.

De afgelopen maanden heeft het bestuur, in haar nieuwe samenstelling, gebruikt om de leden van TCZwaanshoek te bevragen hoe zij denken over de vereniging, het clubhuis, faciliteiten en activiteiten. Dit tevredenheidsonderzoek werd via e-mail uitgestuurd naar alle leden met het verzoek de vragen te beantwoorden. De enquete is goed bezocht en van de bezoekers heeft 48,6%  gereageerd; een resultaat waar we best tevreden over kunnen zijn. De onderzoeksresultaten zullen over enige tijd te lezen zijn op de website.n aansluiting op dit onderzoek zijn inmiddels gesprekken aangeknoopt met de verschillende commissies om te komen tot een aantal aanpassingen die op korte termijn zijn te realiseren. Zo gaat onder andere de bar/clubhuiscommissie actie ondernemen om zo veel mogelijk tegemoet te komen aan de wensen die in het onderzoek naar voren kwamen.

Het bestuur heeft verder ingezien dat de wijze waarop de vereniging met haar leden communiceert dient te worden aangepast aan de huidige tijd. Zo zal half augustus gestart worden met de KNLTB-Clubapp voor de mobiele telefoon; de leden kunnen deze app downloaden op hun telefoon en ontvangen dan alle nieuws en activiteiten van TCZwaanshoek via de app. Meer informatie hierover is binnenkort via een aparte Matchpoint te ontvangen.

Een start is gemaakt met de nieuwe tenniswand. Dit project neemt wat meer tijd in beslag dan we voor ogen hadden ten gevolge van de problemen mbt het verwijderen van de oude tenniswand. De voorbereidingen voor de nieuwe fundering is inmiddels gereed en kan een start worden gemaakt met de opbouw van de nieuwe wand Ook zijn er voorbereidingen getroffen voor de digitale reclame- en informatiezuil van Nederland Sportief. De fundering hiervoor is klaar en het digitale informatiebord zal een dezer dagen worden geinstalleerd. De sfeerverlichting op het terras werkt nu ook goed en wordt het terras in de avond gezellig verlicht.

De nieuwe apparatuur en inrichting van de keuken heeft wat vertraging opgelopen omdat onderzocht moet worden of direct ook andere noodzakelijke voorzieningen kunnen worden meegenomen. Een beslissing wordt hierover snel verwacht.

Niet in de laatste plaats wil ik nog stil staan bij het overlijden van Petra Agterhof. Petra was al enige tijd ziek, maar het bericht van haar snelle overlijden op 5 juli jl, heeft ons allen diep geraakt. Hoezeer Petra bij velen geliefd was, bleek ook bij de indrukwekkende afscheidsbijeenkomst, waarbij veel van onze leden aanwezig zijn geweest. Petra heeft het leven veel te jong verlaten. Wij wensen haar gezin, familie en vrienden veel sterkte toe.

Ten slotte nog even dit: onze club mag heel erg blij zijn met een fors team van vrijwilligers, die naast het beoefenen van de tennissport, zich ook inzet voor allerhande evenementen, commissie werk, activiteiten, onderhoud etc etc. Leden die het leuk vinden om hier ook wel eens bij betrokken te worden zijn van harte welkom. Hoe meer zielen hoe meer vreugd; we kunnen altijd wel een extra handje gebruiken. We zoeken overigens nog een aantal mensen die wel een dagje willen helpen bij wat schilderwerk aan het clubhuis. Help mee…Je mag je bij mij aanmelden!

Marcel Riep


Sportief én culinair genieten op BBQ Toernooi

Datum: 09 juli 2019
Afgelopen zondag organiseerde de Recreatiecommissie het Barbecue Toernooi. De deelnemers speelden eerst drie dubbelpartijen. Na alle sportiviteit genoot iedereen buiten op het terras van een heerlijke barbecue. Het ...

Jeugd speelt finales Clubkampioenschappen 2019

Datum: 07 juli 2019
Vandaag speelde de jeugd van TC Zwaanshoek de finales van de Clubkampioenschappen 2019. De toeschouwers kregen spannende wedstrijden te zien met mooi tennis. Het was fantastisch om te zien dat alle jonge tennissers ...

Speelschema clubkampioenschappen jeugd

Datum: 29 juni 2019
Volgende week zijn de clubkampioenschappen voor de jeugd . Het speelschema staat nu op toernooi.nl. De clubkampioenschappen voor de jeugd starten vanaf dinsdag 2 juli. Op zondag 7 juli worden de finales gespeeld. D...

Clubhuis weer strak in de verf!

Datum: 29 juni 2019
Vandaag heeft onze schilderploeg de buitenkant van het clubhuis weer strak in de verf gezet! Na het schilderwerk genoten zij van een welverdiende lunch op het tennispark.    

Tennis, spelletjes en bingo tijdens Ouder Kind Toernooi

Datum: 24 juni 2019
Afgelopen zondagmiddag organiseerde de Jeugdcommissie het populaire Ouder Kind Toernooi. De kinderen genoten samen met hun ouders, grootouders, en andere bekenden van tennis, spelletjes en bingo. De lekkere happen e...

Barbecue Toernooi op zondag 7 juli a.s.

Datum: 23 juni 2019
Op zondagmiddag 7 juli a.s. organiseert de Recreatiecommissie het Barbecue Toernooi. Je speelt 3 dubbels van 45 minuten. Daarna wordt het toernooi afgesloten met een heerlijke barbecue. Dit wil je niet missen, dus s...

Inschrijving Clubkampioenschappen Senioren 2019 geopend

Datum: 22 juni 2019
De Toernooicommissie heeft de inschrijving voor de Clubkampioenschappen Senioren 2019 geopend. De Clubkampioenschappen voor senioren vinden dit jaar plaats van 26 augustus tot en met 1 september. Schrijf je nu in vi...

Zwaanshoek Open 2019: zonnige finaledag

Datum: 18 juni 2019
Het weer was bijzonder wisselvallig tijdens de Zwaanshoek Open 2019. Toch kon iedereen zijn wedstrijden spelen dankzij de allweather-banen. Op de finaledag scheen de zon en genoot het publiek van aardbeien met slagr...

Kampioenen Voorjaarscompetitie 2019 gehuldigd

Datum: 18 juni 2019
Op de finaledag van de Zwaanshoek Open zijn de kampioenen van de Voorjaarscompetitie 2019 nog eens extra in het zonnetje gezet door de Wedstrijdcommissie. Proficiat!      

Zwaanshoek 2e bij Jeugd Club Battle

Datum: 18 juni 2019
Het jeugdteam van TC Zwaanshoek is afgelopen zondag 2e geworden bij de Haarlemmermeerse Jeugd Club Battle. In het enkelspel won Keisha van TC Zwaanshoek in de categorie Groen. De Haarlemmermeerse Jeugd Club Battle v...

Clubkampioenschappen senioren verplaatst naar eind augustus

Datum: 17 juni 2019
De Clubkampioenschappen 2019 voor senioren zijn verplaatst naar de week van 26 augustus tot en met 1 september. Je kan je nu inschrijven via Toernooi.nl. De Clubkampioenschappen 2019 voor de jeugd worden gespeeld v...

Zaterdagwedstrijden buiten vanaf 13:00 uur

Datum: 15 juni 2019
Vanwege de regen is de Zwaanshoek Open vanmorgen uitgeweken naar de tennishal van T-Line Cruquius. Vanaf 13:00 uur vanmiddag worden de wedstrijden gewoon weer buiten gespeeld. Je favoriete spelers vind je in het we...

Zwaanshoek Open 2019: finaleweekend!

Datum: 14 juni 2019
Dit weekend worden de finales gespeeld op het Zwaanshoek Open 2019. Tot nu toe konden alle deelnemers hun wedstrijden spelen. De allweatherbanen hebben zich deze week goed gehouden onder de onstuimige weersomstandig...

Adamas Benefiet Tennistoernooi bij De Kikkers

Datum: 14 juni 2019
Op zaterdag 6 juli wordt het Adamas Benefiet Tennistoernooi georganiseerd bij De Kikkers in Nieuw-Vennep. Dit is een middag vol tenniswedstrijden, een loterij en een barbecue als afsluiter. De opbrengst komt ten goe...

Raymond Knaap geeft tips voor komende toernooiseizoen

Datum: 07 juni 2019
Morgen start TC Zwaanshoek het toernooiseizoen met de Zwaanshoek Open 2019. Het wedstrijdschema is nu bekend! Ga je de komende tijd toernooien spelen? Op de website van de KNLTB vind je de toernooikalender.   ...

ClubApp werkt alleen als je de nieuwste versie hebt

Datum: 07 juni 2019
Vanaf aankomende dinsdag 11 juni is de KNLTB ClubApp alleen te gebruiken als je de ClubApp geüpdatet hebt (minimaal versie 1.8). De meest recente versie vind je in de Apple App Store of Google Play Store (afhan...

Kampioenen KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Datum: 05 juni 2019
Al eerder is gemeld dat bij de jeugd Groen 1 van TC Zwaanshoek kampioen is geworden in de Voorjaarscompetitie. Na een spannend weekend zijn de kampioenen van de senioren ook bekend. De volgende seniorenteams zijn ka...

TC Zwaanshoek zoekt nieuwe penningmeester

Datum: 04 juni 2019
Het bestuur van TC Zwaanshoek is op zoek naar een nieuwe penningmeester. Door het plotselinge vertrek van Ria Koppen is de functie van penningmeester per direct vacant. De penningmeester maak deel uit van het bestu...

ZWNSHK Ouder Kind Toernooi op 23 juni 2019

Datum: 03 juni 2019
Het ZWNSHK Ouder Kind Toernooi komt er weer aan! Het leukste toernooi van het jaar wordt door de Jeugdcommissie georganiseerd op zondagmiddag 23 juni. Dit toernooi is voor alle leden van TC Zwaanshoek. Dit wil je ni...

Jeugdteam Groen 1 kampioen

Datum: 03 juni 2019
Afgelopen zondag is Groen 1 van TC Zwaanshoek kampioen geworden bij de jeugd. Joep Calis, Feiko Visser, Ruben Knopper, Faber Heemskerk en Toon Calis namen een mooie trofee mee naar huis. Proficiat mannen!
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app