Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Van de voorzitter

Geplaatst op 03-11-2018  -  Categorie: Algemeen

marcel-riep

Bij de aanvang van dit schrijven zie ik dat mijn laatste woorden alweer van eind juli zijn, dus is het de hoogste tijd dat ik weer eens wat nieuws met jullie kan delen. Aan het zomerse weer leek geen einde te komen… wat hebben we er van genoten!

De clubkampioenschappen waren fantastisch. Ondanks het wat tegenvallende aantal deelnemers was het enorm gezellig. Het weer heeft gelukkig goed meegewerkt. Aan het eind van de week konden de prijzen worden uitgereikt en werd door een mooie groep keukenprinsessen aan alle deelnemers een heerlijke maaltijd aangeboden.

Eerder in september hebben we ons team van vrijwilligers in het zonnetje gezet. Het bestuur heeft op 9 september haar dank getoond voor de inzet van deze prachtige mensen, die bereid zijn om hun schouders onder tal van klussen te zetten.

De gezellige middag voor deze vrijwilligers met hun partners werd besloten met een Chinees/ Indonesisch buffet. Die dag hebben we ook Cock van Dongen, onze topvrijwilliger en Lid van Verdienste, en zijn vrouw Jopie nog kunnen feliciteren met hun aanstaande 60-jarig huwelijk. We zijn blij dat we dat nog hebben kunnen doen, want hoe droevig was het dat we begin oktober alweer van Cock afscheid hebben moeten nemen. Na een kortstondige ziekte heeft Cock afscheid moeten nemen van het leven. Wij gaan hem missen.

Op het terras is inmiddels het digitale informatiebord geplaatst. Op dit moment draaien daar nog alleen de advertenties op van Nederland Sportief, maar binnenkort zal ook begonnen worden met het verkopen van advertentieruimte op dit scherm. Voor adverteerders een unieke mogelijkheid om hun product op een snelle persoonlijke wijze onder de aandacht van het publiek en leden te brengen. Een deel van deze inkomsten komt ook nog ten goede aan het goede doel: het in beweging brengen/sporten van de minder bedeelde of gehandicapte medemens.

De club heeft voor de genoemde doelgroep in oktober een speciale activiteit georganiseerd: een groep van 20 vluchtelingen – woonachtig in Hoofddorp – waren uitgenodigd om een middag te komen tennissen op ons park. Onder leiding van Leo van Kampen waren verschillende lesjes en spellen opgezet om deze mensen met het tennis te laten kennismaken en vooral om met elkaar in contact te komen. Het enthousiasme was enorm, zowel bij de genodigden als bij het team van onze leden die deze middag hebben begeleid. Vluchtelingenwerk was erg dankbaar dat we deze dag aan deze mensen hebben aangeboden en zo, middels de tennissport, een beetje hebben bijgedragen aan de betrokkenheid bij deze personen.

Het zomerseizoen is weer ten einde en de meeste competities zijn inmiddels afgesloten. Het darten op de donderdagavonden is weer gestart. Wij staan in de startblokken om voor het komende seizoen verder invulling te geven aan de activiteiten voor het komende jaar. Zo wordt op dit moment een Tennis-Fit programma samen met tennisleraar en fysiotherapeuten ontwikkelt voor de wat oudere tennissers onder ons (50+). Informatie hierover volgt spoedig.

Verder wordt op dit moment gewerkt aan een project om deelname aan het vrijwilligerswerk te versterken. We merken dat het deelnemen van leden in commissies door velen als te belastend wordt ervaren, maar dat iedereen altijd wel bereid is om op zeker moment iets voor de club te betekenen. De plannen hiervoor worden op dit moment nog door het bestuur uitgewerkt en zal een dezer dagen worden gepresenteerd.

Marcel Riep


Banen gesloten i.v.m. sneeuw

Datum: 23 januari 2019
In verband met de sneeuwval is het tot nader bericht niet toegestaan de banen te betreden. Hieronder een reminder van de regels tijdens winterse omstandigheden. Bij kale vorst is spelen geen bezwaar. Bij sneeuw...

Inschrijving Spring Doubles Open 2019 geopend

Datum: 02 januari 2019
De inschrijving is geopend voor het BuyITdirect Spring Doubles Open 2019. Dit gezellige open dubbeltoernooi vindt plaats van zaterdag 9 maart tot en met zondag 17 maart 2019. De inschrijving staat open voor heren du...

Algemene Vergadering op 29 januari a.s.

Datum: 02 januari 2019
Op dinsdag 29 januari 2019 vindt de Algemene Vergadering plaats in het clubhuis van TC Zwaanshoek. De vergadering begint om 19:45 uur. De clubhuiscommissie zorgt voor een lekkere kop thee of koffie met iets lekkers.

Van de voorzitter

Datum: 31 december 2018
Beste tennisvrienden,Het jaar 2018 laten we weer achter ons en we kijken uit naar wat 2019 ons gaat brengen. Voor het bestuur en de verschillende commissies liggen er uitdagingen genoeg. Sportverenigingen maken zich...

Nieuwjaarsreceptie op 13 januari 2019

Datum: 22 december 2018
Op zondag 13 januari 2019 luiden we als vereniging het nieuwe jaar in. De nieuwjaarsreceptie is een week later gepland omdat de keuken wordt gerenoveerd. Kom gezellig met elkaar proosten in ons clubhuis. Jullie zijn...

Nieuwe keuken voor clubhuis

Datum: 12 december 2018
Zelfs in december wordt er nog volop getennist door de leden van TC Zwaanshoek. Met de kou in aantocht is het een ideaal moment om de keuken in het clubhuis te vernieuwen. Afgelopen maandagavond 10 december heeft ee...

Bar beperkt open tijdens wintermaanden

Datum: 30 november 2018
Zelfs in de winter kan je tennissen op de all-weatherbanen van TC Zwaanshoek. Zo doen onze leden mee met de Tennisladder en de Toss. Je moet echter wel rekening houden met de beperkte openingstijden van de bar in de...

Onderhoud tennispark op vrijdagmiddag 23 november a.s.

Datum: 21 november 2018
  Op vrijdagmiddag 23 november a.s. gaat de Onderhoudscommissie weer volop aan de slag in het tennispark van TC Zwaanshoek. De bladeren vallen van de bomen, dus er is genoeg te doen! Als je wil komen helpen da...

World Tour Rood: aanrader voor tenniskids

Datum: 13 november 2018
De Rode competitie wordt speciaal georganiseerd voor jongens en meisjes van 5 tot 8 jaar. In de Tenniskids World Tour spelen de kinderen korte singlepartijtjes op een miniveld met grote rode tennisballen. Dankzij de...

Zwaanshoek 3 kampioen: spannend tot op de laatste dag

Datum: 12 november 2018
Tijdens de Vrijdagavondcompetitie werd Zwaanshoek 3 kampioen bij de Gemengd Dubbel 35+. Ze speelden in een zware poule tegen onder andere Zwaanshoek 1. Joke van der Vlugt vertelt hoe haar team het kampioenschap wist...

Dames Zwaanshoek 2 kampioen

Datum: 12 november 2018
In de Dames Zondagcompetitie werd Zwaanshoek 2 afgelopen zaterdag kampioen in de 4e klasse. De dames speelden een inhaalwedstrijd tegen Unicum 3 en hadden voldoende aan 2 punten om kampioen te worden. De wedstrijd w...

Drie jeugdteams strijden mee bij Najaarscompetitie Groen

Datum: 09 november 2018
De jeugdleden van TC Zwaanshoek doen veel ervaring op in de competitie. Tijdens de KNLTB Najaarscompetitie Groen 2018 deed TC Zwaanshoek mee met drie jeugdteams die uit zowel jongens als meiden bestaan. Ze spelen fa...

Jeugd Oranje Competitie: super leerzaam

Datum: 08 november 2018
Hallo, ik ben Quinty Kroos en ik wil het over de competitie hebben. Aan het begin verloor ik alles, maar nu ben ik er al best goed in. Het is ook super leerzaam, want je leert van andere mensen hoe zij het doen. Mijn ...

Onderlinge Competitie gezellig en sportief afgesloten

Datum: 07 november 2018
Afgelopen 20 oktober was het alweer de slotavond van de Onderlinge Competitie. De leden van TC Zwaanshoek spelen hierbij tegen elkaar in teamverband. De Onderlinge Competitie wordt 7 keer per jaar georganiseerd door...

Twee teams kampioen Najaarscompetitie 2018

Datum: 05 november 2018
Afgelopen weekend werden twee teams van TC Zwaanshoek kampioen tijdens de KNLTB Najaarscompetitie 2018. Vrijdagavond pakte Zwaanshoek 3 de overwinning bij de Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond. En op zondagmiddag werd ...

Schrijf je nu in voor de Voorjaarscompetitie 2019

Datum: 03 november 2018
De KNLTB was wat laat dit jaar, maar we hebben nu alle benodigde informatie. Jullie kunnen je weer inschrijven voor de Voorjaarscompetitie 2019. Er zijn nogal wat wijzigingen in de competitiesoorten, dus kijk goed i...

Van de ledenadministratie

Datum: 03 november 2018
Het zomerseizoen is weer voorbij. Ik hoop dat jullie natuurlijk allemaal lid blijven. Toch wil ik even iets onder de aandacht brengen. Opzegging voor het nieuwe verenigingsjaar dient uiterlijk 3 december van het jaa...

Onderhoudscommissie dringend op zoek naar nieuwe mensen

Datum: 03 november 2018
De Onderhoudscommissie heeft dringend nieuwe vrijwilligers nodig voor het onderhoud van het groen en de tennisbanen op het park. Dit meldt Maarten Ophorst van de Onderhoudscommissie. Wil je ook meehelpen om ons tenn...

Van de voorzitter

Datum: 03 november 2018
Bij de aanvang van dit schrijven zie ik dat mijn laatste woorden alweer van eind juli zijn, dus is het de hoogste tijd dat ik weer eens wat nieuws met jullie kan delen. Aan het zomerse weer leek geen einde te komen&...

In memoriam: Cock van Dongen 1930-2018

Datum: 03 november 2018
Het overlijden van Cock van Dongen raakt het hart van TC Zwaanshoek. Maarten Ophorst werkte als vrijwilliger van de Onderhoudscommissie jarenlang samen met Van Dongen. Hij heeft mooie herinneringen aan de man die in...
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app