Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Van de voorzitter

Geplaatst op 03-11-2018  -  Categorie: Algemeen

marcel-riep

Bij de aanvang van dit schrijven zie ik dat mijn laatste woorden alweer van eind juli zijn, dus is het de hoogste tijd dat ik weer eens wat nieuws met jullie kan delen. Aan het zomerse weer leek geen einde te komen… wat hebben we er van genoten!

De clubkampioenschappen waren fantastisch. Ondanks het wat tegenvallende aantal deelnemers was het enorm gezellig. Het weer heeft gelukkig goed meegewerkt. Aan het eind van de week konden de prijzen worden uitgereikt en werd door een mooie groep keukenprinsessen aan alle deelnemers een heerlijke maaltijd aangeboden.

Eerder in september hebben we ons team van vrijwilligers in het zonnetje gezet. Het bestuur heeft op 9 september haar dank getoond voor de inzet van deze prachtige mensen, die bereid zijn om hun schouders onder tal van klussen te zetten.

De gezellige middag voor deze vrijwilligers met hun partners werd besloten met een Chinees/ Indonesisch buffet. Die dag hebben we ook Cock van Dongen, onze topvrijwilliger en Lid van Verdienste, en zijn vrouw Jopie nog kunnen feliciteren met hun aanstaande 60-jarig huwelijk. We zijn blij dat we dat nog hebben kunnen doen, want hoe droevig was het dat we begin oktober alweer van Cock afscheid hebben moeten nemen. Na een kortstondige ziekte heeft Cock afscheid moeten nemen van het leven. Wij gaan hem missen.

Op het terras is inmiddels het digitale informatiebord geplaatst. Op dit moment draaien daar nog alleen de advertenties op van Nederland Sportief, maar binnenkort zal ook begonnen worden met het verkopen van advertentieruimte op dit scherm. Voor adverteerders een unieke mogelijkheid om hun product op een snelle persoonlijke wijze onder de aandacht van het publiek en leden te brengen. Een deel van deze inkomsten komt ook nog ten goede aan het goede doel: het in beweging brengen/sporten van de minder bedeelde of gehandicapte medemens.

De club heeft voor de genoemde doelgroep in oktober een speciale activiteit georganiseerd: een groep van 20 vluchtelingen – woonachtig in Hoofddorp – waren uitgenodigd om een middag te komen tennissen op ons park. Onder leiding van Leo van Kampen waren verschillende lesjes en spellen opgezet om deze mensen met het tennis te laten kennismaken en vooral om met elkaar in contact te komen. Het enthousiasme was enorm, zowel bij de genodigden als bij het team van onze leden die deze middag hebben begeleid. Vluchtelingenwerk was erg dankbaar dat we deze dag aan deze mensen hebben aangeboden en zo, middels de tennissport, een beetje hebben bijgedragen aan de betrokkenheid bij deze personen.

Het zomerseizoen is weer ten einde en de meeste competities zijn inmiddels afgesloten. Het darten op de donderdagavonden is weer gestart. Wij staan in de startblokken om voor het komende seizoen verder invulling te geven aan de activiteiten voor het komende jaar. Zo wordt op dit moment een Tennis-Fit programma samen met tennisleraar en fysiotherapeuten ontwikkelt voor de wat oudere tennissers onder ons (50+). Informatie hierover volgt spoedig.

Verder wordt op dit moment gewerkt aan een project om deelname aan het vrijwilligerswerk te versterken. We merken dat het deelnemen van leden in commissies door velen als te belastend wordt ervaren, maar dat iedereen altijd wel bereid is om op zeker moment iets voor de club te betekenen. De plannen hiervoor worden op dit moment nog door het bestuur uitgewerkt en zal een dezer dagen worden gepresenteerd.

Marcel Riep


Echtparen en Onechtparen Toernooi op 12 oktober

Datum: 13 september 2019
Op zaterdag 12 oktober a.s. organiseert de Recreatiecommissie het Echtparen en Onechtparen Toernooi. Het toernooi is van 13:30 tot 17:00 uur. Daarna is er een gezellige borrel met lekkere hapjes. Je kan meedoen met ...

Pubquiz op vrijdag 17 januari 2020

Datum: 13 september 2019
Op vrijdagavond 17 januari 2020 wordt de Pubquiz georganiseerd in het clubhuis van TC Zwaanshoek. Het wordt een avondvullend programma met vragen over het nieuws, de wereld, sport, film en muziek. De leiding is in h...

Tennismiddag voor vluchtelingen op zondag 20 oktober

Datum: 13 september 2019
In 2018 heeft TC Zwaanshoek zich aangesloten bij Nederland Sportief. Op zondagmiddag 20 oktober a.s. wordt er speciaal voor vluchtelingen een tennismiddag georganiseerd. Kinderen en gezinnen van statushouders maken ...

Van de voorzitter

Datum: 13 september 2019
Beste vrienden van TC Zwaanshoek, Het is alweer enige tijd geleden dat ik weer even een schrijven aan jullie richt. De afgelopen periode was voor het bestuur niet eenvoudig. Zoals jullie weten zal onze penningmeeste...

Algemene Vergadering op dinsdag 26 november 19:45 uur

Datum: 11 september 2019
Het bestuur van Tennisclub Zwaanshoek nodigt alle leden uit voor de Algemene Vergadering. De vergadering vindt plaats in ons clubhuis op dinsdag 26 november 2019, aanvang 19:45 uur. De agenda wordt later toegestuurd...

Onderlinge Competitie: sportiviteit én gezelligheid

Datum: 09 september 2019
De Onderlinge Competitie behoort tot de populairste activiteiten van de Recreatiecommissie. Afgelopen vrijdagavond deden 12 teams mee op het tennispark van TC Zwaanshoek. De deelnemers genoten van een avond vol spor...

Tenniskids trappen af voor de najaarscompetitie

Datum: 09 september 2019
Afgelopen zondag is de KNLTB Tenniskids Competitie van start gegaan. Diverse jeugdteams van TC Zwaanshoek doen mee in de categorieën Rood, Oranje, Groen en Geel. In totaal doen zo’n 20.000 Nederlandse kin...

Dart- en dobbelseizoen start vanaf donderdag 3 oktober

Datum: 06 september 2019
Het gezellige dart- en dobbelseizoen komt er aan! Vanaf donderdag 3 oktober wordt er om de week gespeeld door de liefhebbers in het clubhuis. Het darten en dobbelen begint om 20:00 uur.Natuurlijk mag je altijd vri...

Clubkampioenschappen 2019 succesvol afgesloten

Datum: 02 september 2019
Afgelopen weekend werden de finales gespeeld van de Clubkampioenschappen 2019. De toeschouwers zagen vele spannende partijen. Na afloop genoten de deelnemers en aanhang van een heerlijke maaltijd en een gezellige bo...

Clubkampioenschappen 2019: volop zon en gezelligheid

Datum: 27 augustus 2019
Deze week worden de clubkampioenschappen voor senioren gespeeld van maandag tot en met zaterdag. Op zaterdag 31 augustus worden de halve finales en finales gespeeld. Gisteren hebben we al veel spannende partijen gez...

Zwaanshoek HART. Open Jeugdparktoernooi 2019: de finales

Datum: 23 augustus 2019
Vandaag worden de finales gespeeld van het Zwaanshoek HART. Open Jeugdparktoernooi 2019. Bovendien kan je voor het eerst genieten van Tenniskids Oranje toernooi. Dus neem je petje, zonnehoedje en zonnebril mee en ge...

Inschrijving tennislessen winterseizoen geopend

Datum: 23 augustus 2019
Tennisschool Haarlemmermeer heeft de inschrijving voor de wintertennisles geopend. Je kan je nu opgeven voor privéles, duoles of groepsles. De winterlessen starten in de week vanaf maandag 7 oktober 2019.Lede...

Tennisschool organiseert I Like Tennis! bij TV Vogelenzang

Datum: 23 augustus 2019
Op zondag 8 september 2019 organiseert Tennisschool Haarlemmermeer I Like Tennis!. Dit evenement is voor alle jeugdleden van TV Rijsenhout, TV Vogelenzang, TV HBC en TC Zwaanshoek. Proeflessers, minitennissers, 3/4 ...

Inschrijving Clubkampioenschappen sluit 22 augustus a.s.

Datum: 02 augustus 2019
De Clubkampioenschappen 2019 voor senioren zijn van 26 augustus tot en met 1 september. De inschrijving sluit donderdag 22 augustus 2019 om 23:59. Schrijf je snel in, nu het nog kan! Onderdelen senioren:Heren enkel,...

Leerlingentoernooi volwassenen bij TV Vogelenzang 8 september

Datum: 02 augustus 2019
Tennisschool Haarlemmermeer organiseert op 8 september a.s. het Leerlingentoernooi voor volwassenen. Dit gezellige tennistoernooi wordt georganiseerd bij TV Vogelenzang voor leerlingen van TC Zwaanshoek, TV Rijsenho...

Sportief én culinair genieten op BBQ Toernooi

Datum: 09 juli 2019
Afgelopen zondag organiseerde de Recreatiecommissie het Barbecue Toernooi. De deelnemers speelden eerst drie dubbelpartijen. Na alle sportiviteit genoot iedereen buiten op het terras van een heerlijke barbecue. Het ...

Jeugd speelt finales Clubkampioenschappen 2019

Datum: 07 juli 2019
Vandaag speelde de jeugd van TC Zwaanshoek de finales van de Clubkampioenschappen 2019. De toeschouwers kregen spannende wedstrijden te zien met mooi tennis. Het was fantastisch om te zien dat alle jonge tennissers ...

Speelschema clubkampioenschappen jeugd

Datum: 29 juni 2019
Volgende week zijn de clubkampioenschappen voor de jeugd . Het speelschema staat nu op toernooi.nl. De clubkampioenschappen voor de jeugd starten vanaf dinsdag 2 juli. Op zondag 7 juli worden de finales gespeeld. D...

Clubhuis weer strak in de verf!

Datum: 29 juni 2019
Vandaag heeft onze schilderploeg de buitenkant van het clubhuis weer strak in de verf gezet! Na het schilderwerk genoten zij van een welverdiende lunch op het tennispark.    

Tennis, spelletjes en bingo tijdens Ouder Kind Toernooi

Datum: 24 juni 2019
Afgelopen zondagmiddag organiseerde de Jeugdcommissie het populaire Ouder Kind Toernooi. De kinderen genoten samen met hun ouders, grootouders, en andere bekenden van tennis, spelletjes en bingo. De lekkere happen e...
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app