Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

Van de voorzitter

Geplaatst op 03-11-2018  -  Categorie: Algemeen

marcel-riep

Bij de aanvang van dit schrijven zie ik dat mijn laatste woorden alweer van eind juli zijn, dus is het de hoogste tijd dat ik weer eens wat nieuws met jullie kan delen. Aan het zomerse weer leek geen einde te komen… wat hebben we er van genoten!

De clubkampioenschappen waren fantastisch. Ondanks het wat tegenvallende aantal deelnemers was het enorm gezellig. Het weer heeft gelukkig goed meegewerkt. Aan het eind van de week konden de prijzen worden uitgereikt en werd door een mooie groep keukenprinsessen aan alle deelnemers een heerlijke maaltijd aangeboden.

Eerder in september hebben we ons team van vrijwilligers in het zonnetje gezet. Het bestuur heeft op 9 september haar dank getoond voor de inzet van deze prachtige mensen, die bereid zijn om hun schouders onder tal van klussen te zetten.

De gezellige middag voor deze vrijwilligers met hun partners werd besloten met een Chinees/ Indonesisch buffet. Die dag hebben we ook Cock van Dongen, onze topvrijwilliger en Lid van Verdienste, en zijn vrouw Jopie nog kunnen feliciteren met hun aanstaande 60-jarig huwelijk. We zijn blij dat we dat nog hebben kunnen doen, want hoe droevig was het dat we begin oktober alweer van Cock afscheid hebben moeten nemen. Na een kortstondige ziekte heeft Cock afscheid moeten nemen van het leven. Wij gaan hem missen.

Op het terras is inmiddels het digitale informatiebord geplaatst. Op dit moment draaien daar nog alleen de advertenties op van Nederland Sportief, maar binnenkort zal ook begonnen worden met het verkopen van advertentieruimte op dit scherm. Voor adverteerders een unieke mogelijkheid om hun product op een snelle persoonlijke wijze onder de aandacht van het publiek en leden te brengen. Een deel van deze inkomsten komt ook nog ten goede aan het goede doel: het in beweging brengen/sporten van de minder bedeelde of gehandicapte medemens.

De club heeft voor de genoemde doelgroep in oktober een speciale activiteit georganiseerd: een groep van 20 vluchtelingen – woonachtig in Hoofddorp – waren uitgenodigd om een middag te komen tennissen op ons park. Onder leiding van Leo van Kampen waren verschillende lesjes en spellen opgezet om deze mensen met het tennis te laten kennismaken en vooral om met elkaar in contact te komen. Het enthousiasme was enorm, zowel bij de genodigden als bij het team van onze leden die deze middag hebben begeleid. Vluchtelingenwerk was erg dankbaar dat we deze dag aan deze mensen hebben aangeboden en zo, middels de tennissport, een beetje hebben bijgedragen aan de betrokkenheid bij deze personen.

Het zomerseizoen is weer ten einde en de meeste competities zijn inmiddels afgesloten. Het darten op de donderdagavonden is weer gestart. Wij staan in de startblokken om voor het komende seizoen verder invulling te geven aan de activiteiten voor het komende jaar. Zo wordt op dit moment een Tennis-Fit programma samen met tennisleraar en fysiotherapeuten ontwikkelt voor de wat oudere tennissers onder ons (50+). Informatie hierover volgt spoedig.

Verder wordt op dit moment gewerkt aan een project om deelname aan het vrijwilligerswerk te versterken. We merken dat het deelnemen van leden in commissies door velen als te belastend wordt ervaren, maar dat iedereen altijd wel bereid is om op zeker moment iets voor de club te betekenen. De plannen hiervoor worden op dit moment nog door het bestuur uitgewerkt en zal een dezer dagen worden gepresenteerd.

Marcel Riep


Sportief én culinair genieten op BBQ Toernooi

Datum: 09 juli 2019
Afgelopen zondag organiseerde de Recreatiecommissie het Barbecue Toernooi. De deelnemers speelden eerst drie dubbelpartijen. Na alle sportiviteit genoot iedereen buiten op het terras van een heerlijke barbecue. Het ...

Jeugd speelt finales Clubkampioenschappen 2019

Datum: 07 juli 2019
Vandaag speelde de jeugd van TC Zwaanshoek de finales van de Clubkampioenschappen 2019. De toeschouwers kregen spannende wedstrijden te zien met mooi tennis. Het was fantastisch om te zien dat alle jonge tennissers ...

Speelschema clubkampioenschappen jeugd

Datum: 29 juni 2019
Volgende week zijn de clubkampioenschappen voor de jeugd . Het speelschema staat nu op toernooi.nl. De clubkampioenschappen voor de jeugd starten vanaf dinsdag 2 juli. Op zondag 7 juli worden de finales gespeeld. D...

Clubhuis weer strak in de verf!

Datum: 29 juni 2019
Vandaag heeft onze schilderploeg de buitenkant van het clubhuis weer strak in de verf gezet! Na het schilderwerk genoten zij van een welverdiende lunch op het tennispark.    

Tennis, spelletjes en bingo tijdens Ouder Kind Toernooi

Datum: 24 juni 2019
Afgelopen zondagmiddag organiseerde de Jeugdcommissie het populaire Ouder Kind Toernooi. De kinderen genoten samen met hun ouders, grootouders, en andere bekenden van tennis, spelletjes en bingo. De lekkere happen e...

Barbecue Toernooi op zondag 7 juli a.s.

Datum: 23 juni 2019
Op zondagmiddag 7 juli a.s. organiseert de Recreatiecommissie het Barbecue Toernooi. Je speelt 3 dubbels van 45 minuten. Daarna wordt het toernooi afgesloten met een heerlijke barbecue. Dit wil je niet missen, dus s...

Inschrijving Clubkampioenschappen Senioren 2019 geopend

Datum: 22 juni 2019
De Toernooicommissie heeft de inschrijving voor de Clubkampioenschappen Senioren 2019 geopend. De Clubkampioenschappen voor senioren vinden dit jaar plaats van 26 augustus tot en met 1 september. Schrijf je nu in vi...

Zwaanshoek Open 2019: zonnige finaledag

Datum: 18 juni 2019
Het weer was bijzonder wisselvallig tijdens de Zwaanshoek Open 2019. Toch kon iedereen zijn wedstrijden spelen dankzij de allweather-banen. Op de finaledag scheen de zon en genoot het publiek van aardbeien met slagr...

Kampioenen Voorjaarscompetitie 2019 gehuldigd

Datum: 18 juni 2019
Op de finaledag van de Zwaanshoek Open zijn de kampioenen van de Voorjaarscompetitie 2019 nog eens extra in het zonnetje gezet door de Wedstrijdcommissie. Proficiat!      

Zwaanshoek 2e bij Jeugd Club Battle

Datum: 18 juni 2019
Het jeugdteam van TC Zwaanshoek is afgelopen zondag 2e geworden bij de Haarlemmermeerse Jeugd Club Battle. In het enkelspel won Keisha van TC Zwaanshoek in de categorie Groen. De Haarlemmermeerse Jeugd Club Battle v...

Clubkampioenschappen senioren verplaatst naar eind augustus

Datum: 17 juni 2019
De Clubkampioenschappen 2019 voor senioren zijn verplaatst naar de week van 26 augustus tot en met 1 september. Je kan je nu inschrijven via Toernooi.nl. De Clubkampioenschappen 2019 voor de jeugd worden gespeeld v...

Zaterdagwedstrijden buiten vanaf 13:00 uur

Datum: 15 juni 2019
Vanwege de regen is de Zwaanshoek Open vanmorgen uitgeweken naar de tennishal van T-Line Cruquius. Vanaf 13:00 uur vanmiddag worden de wedstrijden gewoon weer buiten gespeeld. Je favoriete spelers vind je in het we...

Zwaanshoek Open 2019: finaleweekend!

Datum: 14 juni 2019
Dit weekend worden de finales gespeeld op het Zwaanshoek Open 2019. Tot nu toe konden alle deelnemers hun wedstrijden spelen. De allweatherbanen hebben zich deze week goed gehouden onder de onstuimige weersomstandig...

Adamas Benefiet Tennistoernooi bij De Kikkers

Datum: 14 juni 2019
Op zaterdag 6 juli wordt het Adamas Benefiet Tennistoernooi georganiseerd bij De Kikkers in Nieuw-Vennep. Dit is een middag vol tenniswedstrijden, een loterij en een barbecue als afsluiter. De opbrengst komt ten goe...

Raymond Knaap geeft tips voor komende toernooiseizoen

Datum: 07 juni 2019
Morgen start TC Zwaanshoek het toernooiseizoen met de Zwaanshoek Open 2019. Het wedstrijdschema is nu bekend! Ga je de komende tijd toernooien spelen? Op de website van de KNLTB vind je de toernooikalender.   ...

ClubApp werkt alleen als je de nieuwste versie hebt

Datum: 07 juni 2019
Vanaf aankomende dinsdag 11 juni is de KNLTB ClubApp alleen te gebruiken als je de ClubApp geüpdatet hebt (minimaal versie 1.8). De meest recente versie vind je in de Apple App Store of Google Play Store (afhan...

Kampioenen KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Datum: 05 juni 2019
Al eerder is gemeld dat bij de jeugd Groen 1 van TC Zwaanshoek kampioen is geworden in de Voorjaarscompetitie. Na een spannend weekend zijn de kampioenen van de senioren ook bekend. De volgende seniorenteams zijn ka...

TC Zwaanshoek zoekt nieuwe penningmeester

Datum: 04 juni 2019
Het bestuur van TC Zwaanshoek is op zoek naar een nieuwe penningmeester. Door het plotselinge vertrek van Ria Koppen is de functie van penningmeester per direct vacant. De penningmeester maak deel uit van het bestu...

ZWNSHK Ouder Kind Toernooi op 23 juni 2019

Datum: 03 juni 2019
Het ZWNSHK Ouder Kind Toernooi komt er weer aan! Het leukste toernooi van het jaar wordt door de Jeugdcommissie georganiseerd op zondagmiddag 23 juni. Dit toernooi is voor alle leden van TC Zwaanshoek. Dit wil je ni...

Jeugdteam Groen 1 kampioen

Datum: 03 juni 2019
Afgelopen zondag is Groen 1 van TC Zwaanshoek kampioen geworden bij de jeugd. Joep Calis, Feiko Visser, Ruben Knopper, Faber Heemskerk en Toon Calis namen een mooie trofee mee naar huis. Proficiat mannen!
Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Download de app