Competitieteams voorjaar 2019

Zondag Heren team 1, 6e klasse, afd. 1 (17+)
 
Koen Roelofsen, Jeroen Roelofsen,
Misja Koot, Leon Visser, Maurice Troupin,
Martijn Lubach
 
Zondag Heren team 1, 3e klasse, afd. 5 (35+)

Rob van Wezep
Berto van Nee
Edo van Berkel
Frank Hulst

 

Zondag Heren team 2, 4e klasse, afd. 1 (35+)

Harry Oussoren, Ronald Hoefnagel,
Iwan Knopper, Erwin de Marie, David Beelen,
Hans Jansen, Reinier Jobse, Luuk van der Meeren

 

Zondag Heren team 3, 4e klasse, afd. 2 (35+)

Max Loog, Marc Kock,
Frank van Drongelen, Chris Pluijmen,
Ruud de Graaff, Edwin van den Bos,
Martijn van Wageningen

 

Zondag Dames team 1, 4e klasse, afd. 4

Sofie Lindeman
Lotte Huveneers
Marloes Eijkhout
Melanie van Nee
Anne Steenbrink

 

Zondag Dames team 2, 5e klasse, afd. 9

Marissa Meijer, Rianne Cornelisse
Debra de Gruijter, Sofie Doolaard
Saskia Peters

 

Zaterdag Dames Team 1, 2e klasse, afd. 17

Carla Vreeswijk
Marian Damhuis
Karla Oppelaar
Karin Hallegraeff
Laura Longayroux
Claudia van Tienderen

 

Zaterdag Dames team 2, 2e klasse, afd. 2

Naftascha Burger
Karin Rookhuiszen
Francesca Mather
Yvonne Lange, de
Martine Dekker
Marinka Flameling

Zaterdag Dames team 3, 4e klasse, afd. 5

Pamela Wassenberg, Inger Clement,
Els Schenk, Anneke Smakman,
Ines Bovenschen, Jannie Hennekens

 

Zaterdag Gemengd Team 1, 1e klasse, afd. 3

Yves Pijlman
Jolanda Hogeveen-Schregardus
Esther van Rooijen
Leo van Kampen
Manja van der Klauw
Bob van Riemsdijk
Clementijn Aalders

 

Zaterdag Gemengd Team 2, 2e klasse, afd. 11

Miranda Schram
Brannie Agterhof
Saskia Bakker
Cees Jong, de
Margareth Zwarter
Claudia van Tienderen

 

Zaterdag Heren team 1, 2e klasse, afd. 5

Marc Lindeman
Rob Brandt
Mike Tjen
Wim Schut
Ronald Vader
Martin Buser
Dennis de Keuning

 

Zaterdag Heren Team 2, 3e klasse, afd. 2

Rene van Riel
Paul Blom
Hans Verburg
Ton Meyerink
Ad de Vlieger
Ronald Vader
Martin Buser

 

Zaterdag Heren team 3, 3e klasse, afd. 6

Pieter van Deudekom
Marcel Riep
Goos de Jong
Ed Elferink
Paul Melkert
Marinka Flameling