Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen
 

De commissies

 

Ledenadministratie

eitartsinimdanedel.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Trudy Nelis

 

Technische commissie

sinnet.[antispam].@tczwaanshoek.nl

 

Wedstrijd commissie

eissimmocdjirtsdew.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Carla Vreeswijk en Karla Oppelaar

 

Open toernooi commissie

eissimmocioonreot.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Leo van Kampen, Clementijn Aalders, Esther van Rooijen, Margareth Zwarter

 

Open jeugd toernooi commissie


ioonreotkrapdguej.[antispam].@hotmail.com

 

Jeugd commissie

eissimmocdguej.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Chris Pluymen, Leon Visser, Edwin Bos, Francesca Mather

 

Onderhouds commissie

eissimmocsduohredno.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Maarten Ophorst (Voorzitter), Co Beliën, Cock van Dongen, Co Yu, Ronald Hoefnagel, Paul Melkert, Hans Verburg, Hans van der Raad

 

Bar & clubhuis commissie

eissimmocsiuhbulc.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Kees van Osnabrugge (Voorzitter), Edu Swets, Suze Ridder, Emiel Keppel, Swapna Ramachandran (bardienstcoördinator)

 

Recreatie commissie

eissimmoceitaercer.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Ingrid van Nee (voorzitter), Jody Staman, Maurits van der Loo en Paulien Sijm

 

Sponsor commissie

eissimmocrosnops.[antispam].@tczwaanshoek.nl

a.i. Anneke Smakman

 

Website commissie

eissimmocetisbew.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Willem Duijve (techniek),  Anneke Smakman (redactie).

 

Redactie commissie

eitcader.[antispam].@tczwaanshoek.nl

Anneke Smakman


Bezorgers jaargids

A. v. Arkel, H. Brouwer, C. v. Dongen, G. en L. Duwel, E. Franzen, E. Graaman,

G. Herlaar, J. Hogeveen, G. Hooiveld, A. Jobse, G. Kneppers, M. Lindeman, A. Luiten, C. v.d. Maarl,

P. Melkert, F. Schiffer, W. Seegers, B. Schregardus, C. Suidgeest, E. Swets, W. Wissingh,

C. Vinken, onder leiding van P. Melkert (tevens bezorging)

Logo TCZ PNG ORG

 

Noppenstraat 1
2136 AH Zwaanshoek

Postbus 85
2120 AB Bennebroek

023-5845184

ofni.[antispam].@tczwaanshoek.nl