Frank Kramer Clubheld van het Jaar 2019

15 januari 2020


Frank Kramer is uitgeroepen tot Clubheld van het Jaar 2019 van de gemeente Haarlemmermeer. Onze leden stemden massaal op hun favoriet via clubheldvanhetjaar.nl. Zo won Frank van vele andere kandidaten van Haarlemmermeerse sportverenigingen.
 
Frank heeft de titel Clubheld van het Jaar meer dan verdiend. Als bestuurslid zorgt hij ervoor dat onze vereniging goed blijft draaien. Daarnaast pakte hij diverse projecten aan, waaronder de nieuwe tennismuur voor de jeugd en het digitale display op het terras.
 
Bij de club staat Frank bekend als een sociale persoonlijkheid. Hij speelt op een behoorlijk hoog niveau, maar tennist met iedereen. Regelmatig draait hij een extra bardienst. Kortom: de terechte Clubheld van het Jaar. Proficiat, Frank!
 
 
Top 5 Clubheld van het Jaar 2019 (gemeente Haarlemmermeer)
  1. Frank Kramer - TC Zwaanshoek
  2. Nina Bonnes - SV Overbos - Haarlemmermeer
  3. Jolanda van der Pijl – FC VVC - Haarlemmermeer
  4. Vincent van Rijn - MHC de Kikkers - Haarlemmermeer
  5. Frank Alta - Tennisvereniging Nieuw-Vennep - Haarlemmermeer

Nieuwscategorieën